Karkeakarvaiset pennut

Astutukset

Kennel Dazzdiva´s

Astutus: 16.10.2019

Isä: FI MVA NL MVA WA-12 VV-17 Team Spirit Conquestador

Emä: Topgun Melody

Sukutaulu

 Tiedustelut
Mirka Vilmunen
03100 Nummela
Puh. 040 0843 250
mirka.vilmunen@gmail.com

Kennel Foxbone

Astutus: 22.10.2019

isä FI KVA FI KVA-M FOXBONE BIBER 

emä POHJ MVA FI MVA SE MVA NO MVA FOXBONE DESTINY 

Sukutaulu

Tiedustelut
Tiina Takalahti
Kärrypolku 3
90450 Kempele
puh 0407165929
tiina.takalahti@gmail.com

Kennel Ali-Vehmaan

Astutus: 30.10.2019

Isä: FI MVA Ali-Vehmaan Smirnoff

Emä: Topgun Mistral

Sukutaulu

Tiedustelut

Iitamari Salo
12600 Läyliäinen
Puh. 0400 774781
alivehmaan@gmail.com

Pentueet

Kennel Wolfheart

Syntynyt: 17.8.2019

Pennut: 5u + 1n, vapaana 3urosta (hinta €1000), narttu sijoitukseen

Isä: FI KVA-L FI MVA Wolfheart King of the Road

Emä: FI MVA Wolfheart Leia Organa

Sukutau

Tiedustelut

Paula Heikkinen-Lehkonen

Luhtikylä

puh. 040 544 0030

paula.texterri@gmail.com

Kennel Wannabe

Syntynyt: 15.9.2019
Pennut: 3 urosta
Isä: FI MVA LU MVA HeW-18 V-18 Yunus von der Bismarquelle
Emä: C.I.B. & POHJ & FI & NO & SE MVA Wannabe Ramblin’ Rose
Sukutaulu

Tiedustelut
Eeva Kiviharju
Tornio
puh. 040 661 2662
Sähköposti: eeva.kiviharju@pp1.inet.fi

Kennel Qway's Friend

Syntynyt: 7.11.2019

Pennut: 4n

Isä: FI MVA QWAY’S FRIEND XO WHISKY

Emä: FI MVA PMV-17 QWAY’S FRIEND UGNI BLANC

Sukutaulu

Tiedustelut

Sari Toivonen ja Veli-Pekka Toivonen

Muurla

puh. 044 564 0380, 050 306 3392

sari.toivonen@smail.fi

veli-pekka.toivonen@smail.fi

Kennel Zanniskan

Syntynyt: 9.4.2019
Pennut: 1 urosta ja 3 narttu, vapaana 1 narttu, aktiiviseen kotiin, sijoitusmahdollisuus
Isä: FI MVA Kierroksen Sulo
Emä: FI MVA Mindhunter Lady Marmalade (C.I.B ym. anomatta)
Sukutaulu

Tiedustelut
Sanni Luhtala
Juokslahti (Jämsä)
puh. 040 7346 356
Sähköposti: sanni.luhtala@luukku.com